6,500 €

Audi A 6

Референтен број
AP271535
Назив
Audi A 6
Тип на автомобил
Sedan
Услови
Половно
Година
2005
Mileage
198000 km
Мењач
Автоматски
Погон
4WD
Мотор CC
2978
Коњски сили
165
Гориво
Дизел
Поставено
01.09.2019
Phone - Info
Дополнителни информации
074 204 707
Локација
Држава
Macedonia
Град
Skopje
Поштенски код
1000
  • 1598 Прегледи
Не сме во можност да ја најдеме бараната адреса (Macedonia, Skopje, 1000) преку Google street view бидејќи нема податоци за таа адреса.
Одберете назив или кликнете "Друго" за да пратите коментари.
Вчитување.....
Дали сте сигурни дека сакате да го откажете извештајот?
Најави се
Корисничко име
Лозинка
Заборавена лозинка? Потсетување