1,950 €

Prodavam AUDI A6 moze i zamena

Референтен број
AP185627
Назив
Prodavam AUDI A6 moze i zamena
Услови
Половно
Година
1999
Mileage
250000 km
Мењач
Мануелен
Погон
2WD
Мотор CC
110
Коњски сили
150
Гориво
Дизел
Поставено
24.06.2019
Phone - Info
Дополнителни информации
PRODAVAM ILI ZAMENUVAM AUDI A6 2.5 TDI 5 vrati registrirano servisirano i ZACUVANO!!
zamena za pomalo kolice
телефон
Локација
Држава
Macedonia
Држава Ниво 1
Ohrid
Град
ohrid
Адреса
avtobuska
Поштенски код
6000
  • 2310 Прегледи
Не сме во можност да ја најдеме бараната адреса (Macedonia, Ohrid, ohrid, avtobuska , 6000) преку Google street view бидејќи нема податоци за таа адреса.
Одберете назив или кликнете "Друго" за да пратите коментари.
Вчитување.....
Дали сте сигурни дека сакате да го откажете извештајот?
Најави се
Корисничко име
Лозинка
Заборавена лозинка? Потсетување