12,500 €

AUDI Q7 3.0

Референтен број
AP574603
Назив
AUDI Q7 3.0
Варијанта на модел
AUDI Q7 3.0
Тип на автомобил
SUV
Услови
Половно
Година
2006
Mileage
228000 km
Мењач
Автоматски
Погон
4WD
Мотор CC
3
Коњски сили
232
Гориво
Дизел
Поставено
31.05.2019
Phone - Info
Дополнителни информации
Prodavam Audi Q7 ..moze zamena za A4
телефон
Локација
Држава
Macedonia
Држава Ниво 1
Opstina Delcevo
Држава Ниво 2
Delcevo
  • 2234 Прегледи
Не сме во можност да ја најдеме бараната адреса (Macedonia, Opstina Delcevo, Delcevo) преку Google street view бидејќи нема податоци за таа адреса.
Одберете назив или кликнете "Друго" за да пратите коментари.
Вчитување.....
Дали сте сигурни дека сакате да го откажете извештајот?
Најави се
Корисничко име
Лозинка
Заборавена лозинка? Потсетување