4,200 €

BMW 320D E46

Назив
BMW 320D E46
Тип на автомобил
Sedan
Услови
Половно
Година
2002
Mileage
202000 km
Мењач
Мануелен
Погон
2WD
Мотор CC
2000
Коњски сили
150
Гориво
Дизел
Поставено
27.06.2019
Phone - Info
Дополнителни информации
Odlicno zacuvana so mnigu oprema
телефон
Локација
Држава
Macedonia
Држава Ниво 1
Ohrid
Држава Ниво 2
Ohrid
Град
Ohrid
Поштенски код
6000
  • 1883 Прегледи
Не сме во можност да ја најдеме бараната адреса (Macedonia, Ohrid, Ohrid, Ohrid, 6000) преку Google street view бидејќи нема податоци за таа адреса.
Одберете назив или кликнете "Друго" за да пратите коментари.
Вчитување.....
Дали сте сигурни дека сакате да го откажете извештајот?
Најави се
Корисничко име
Лозинка
Заборавена лозинка? Потсетување