2,000 €

Se prodava Citroen C1 1.0 BENZIN 2006

Референтен број
AP907061
Назив
Se prodava Citroen C1 1.0 BENZIN 2006
Варијанта на модел
Citroen c1
Тип на автомобил
Hatchback
Услови
Половно
Година
2006
Mileage
150000 km
Мењач
Мануелен
Погон
2WD
Мотор CC
1000
Коњски сили
67
Гориво
Бензин
Поставено
19.07.2019
Phone - Info
Дополнителни информации
Se prodava avtomobil marka Citroen model c1. Godina na proizvodstvo 2006, prv gazda. Ima pominato 150.000 km. Ima klima.

Kontakt telefon: 071 355 365
телефон
Локација
Држава
Macedonia
Држава Ниво 1
Opstina Stip
Држава Ниво 2
Shtip
Поштенски код
2000
  • 1904 Прегледи
Не сме во можност да ја најдеме бараната адреса (Macedonia, Opstina Stip, Shtip, 2000) преку Google street view бидејќи нема податоци за таа адреса.
Одберете назив или кликнете "Друго" за да пратите коментари.
Вчитување.....
Дали сте сигурни дека сакате да го откажете извештајот?
Најави се
Корисничко име
Лозинка
Заборавена лозинка? Потсетување