1,200 €

Продавам Матиз

Референтен број
AP381983
Назив
Продавам Матиз
Варијанта на модел
DAEWOO / MATIZ
Тип на автомобил
Minivan
Услови
Половно
Година
2008
Mileage
95000 km
Мењач
Мануелен
Мотор CC
800
Гориво
Бензин
Поставено
19.10.2020
Phone - Info
Дополнителни информации
Продавам DAEWOO / MATIZ 2008 година-бензин, со поминати 95000 км, со клима.
Возилото е регистрирано до Јули 2021 година и е во одлична состојба.
телефон
Локација
Држава
Macedonia
Држава Ниво 1
Gostivar
Град
Гостивар
Адреса
Мара Угринова бр.50
Поштенски код
1230
  • 1026 Прегледи
Не сме во можност да ја најдеме бараната адреса (Macedonia, Gostivar, Гостивар, Мара Угринова бр.50, 1230) преку Google street view бидејќи нема податоци за таа адреса.
Одберете назив или кликнете "Друго" за да пратите коментари.
Вчитување.....
Дали сте сигурни дека сакате да го откажете извештајот?
Најави се
Корисничко име
Лозинка
Заборавена лозинка? Потсетување