2,500 €

FORD Focus

Референтен број
AP139401
Назив
FORD Focus
Тип на автомобил
Sedan
Услови
Половно
Година
2003
Mileage
120000 km
Мењач
Мануелен
Погон
2WD
Мотор CC
1600
Коњски сили
105
Гориво
Бензин
Поставено
21.05.2019
Phone - Info
Дополнителни информации
Ford Focus во одлична сочувана состојба;
4 врати;
1600 cm3;
74 kW;
регистрација до 07.07.2019 г.
телефон
Локација
Држава
Macedonia
  • 2408 Прегледи
Не сме во можност да ја најдеме бараната адреса (Macedonia) преку Google street view бидејќи нема податоци за таа адреса.
Одберете назив или кликнете "Друго" за да пратите коментари.
Вчитување.....
Дали сте сигурни дека сакате да го откажете извештајот?
Најави се
Корисничко име
Лозинка
Заборавена лозинка? Потсетување