2,900 €

Mazda 5 FULL OPREMA 7 SEDISTA registrirana

Назив
Mazda 5 FULL OPREMA 7 SEDISTA registrirana
Тип на автомобил
Minivan
Услови
Половно
Година
2006
Mileage
190000 km
Мењач
Мануелен
Погон
2WD
Мотор CC
2000
Коњски сили
140
Гориво
Дизел
Поставено
22.07.2020
Дополнителни информации / Кликни за зголемување
Цилиндри на мотор
4
Боја на кола
Сина
Внатрешна боја
Црна
Внатрешни материјали
Платно
Врати
5
Седишта
6+
Клима уред
Автоматска климатизација, 2 зони
Темпомат
Темпомат
Внатрешни карактеристики
 • Потпирач за рака
 • CD плеер
 • Централно заклучување
 • DVD плеер
 • Електрични греачи на седишта
 • Електронски ретровизори
 • Електрични прозорци
 • Греачи на шофершајбна
 • Isofix
 • Кожен волан
 • Мулти функционални волани
 • Компјутер на шал табла
 • Сензор за дожд
 • Системи за озвичување
Безбедност
 • Светло за магла
 • Имобилајзер
 • Централно заклучување
 • Сензор за светло
 • Патнички Isofix седишта
 • АБС
Прозорец
 • Електронски прозорци
 • Одмрзнувач на задно стакло
 • Бришач на задно стакло
 • Затемнети стакла
Други карактеристики
 • Алиминиумски бандажи
 • Трет ред седишта
Phone - Info
Дополнителни информации
Mazda 5, 2.0 140hp Dizel
Xenon svetla
Greaci na sedista
7 Sedista
Avtomatski svetla i brisaci
KEYLESS palenje i otklucuvanje
2 kluca original
aluminski bandazi original MAZDA
Tempomat
Registrirana do Dekemvri 2020
телефон
Локација
Држава
Macedonia
Држава Ниво 1
Opstina Stip
Држава Ниво 2
Shtip
Град
stip
Поштенски код
2000
 • 1484 Прегледи
Не сме во можност да ја најдеме бараната адреса (Macedonia, Opstina Stip, Shtip, stip, 2000) преку Google street view бидејќи нема податоци за таа адреса.
Одберете назив или кликнете "Друго" за да пратите коментари.
Вчитување.....
Дали сте сигурни дека сакате да го откажете извештајот?
Најави се
Корисничко име
Лозинка
Заборавена лозинка? Потсетување