5,500 €

ima sfe

Референтен број
AP142648
Назив
ima sfe
Варијанта на модел
mercedes ima sfe sta
Услови
Ново
Година
2004
Мењач
Автоматски
Мотор CC
220
Коњски сили
110
Гориво
Дизел
Поставено
28.03.2019
Дополнителни информации / Кликни за зголемување
Боја на кола
Сива
Внатрешна боја
Црна
Врати
4
Седишта
5
Клима уред
Автоматски клима уред
Темпомат
Темпомат
Внатрешни карактеристики
 • Внатрешно осветлување
 • Дополнително греење
 • Централно заклучување
 • Електрични греачи на седишта
 • Електрични подесувачи на седишта
 • Електронски ретровизори
 • Електрични прозорци
 • Греачи на шофершајбна
 • Полначи за паметни телефони
 • Мулти функционални волани
 • Систем за навигација
 • Серво волан
 • Сензор за дожд
 • Торба за скии
 • Сончев кров
 • Зимски пакет
Безбедност
 • Помош за брзо сопирање
 • ESP
 • Систем за предупредување
 • Светло за магла
 • Централно заклучување
 • Сензор за светло
 • АБС
 • Внатрешен ретровизор
Прозорец
 • Електронски прозорци
 • Одмрзнувач на задно стакло
Други карактеристики
 • Алиминиумски бандажи
 • Сончев кров
 • Опрема за влечење
Phone - Info
телефон
Локација
Држава
Macedonia
Држава Ниво 1
Skopje
Град
skopje
Адреса
metodija mitevski.12/5.-1
Поштенски код
1000
 • 2301 Прегледи
Не сме во можност да ја најдеме бараната адреса (Macedonia, Skopje, skopje, metodija mitevski.12/5.-1, 1000) преку Google street view бидејќи нема податоци за таа адреса.
Одберете назив или кликнете "Друго" за да пратите коментари.
Вчитување.....
Дали сте сигурни дека сакате да го откажете извештајот?
Најави се
Корисничко име
Лозинка
Заборавена лозинка? Потсетување