5,200 $

se prodava

Референтен број
AP569687
Назив
se prodava
Варијанта на модел
mercedez c220 cdi
Тип на автомобил
Sedan
Услови
Половно
Година
2004
Mileage
290000 km
Мењач
Автоматски
Мотор CC
220
Коњски сили
110
Гориво
Дизел
Поставено
01.04.2019
Phone - Info
Дополнителни информации
kolata ima sfe mozete da sejavite u bilo koj vreme natel. 078387974 moze da se dogovorime
телефон
Локација
Држава
Macedonia
Држава Ниво 1
Skopje
Град
skopje
Адреса
çair
Поштенски код
1000
  • 2309 Прегледи
Не сме во можност да ја најдеме бараната адреса (Macedonia, Skopje, skopje, çair, 1000) преку Google street view бидејќи нема податоци за таа адреса.
Одберете назив или кликнете "Друго" за да пратите коментари.
Вчитување.....
Дали сте сигурни дека сакате да го откажете извештајот?
Најави се
Корисничко име
Лозинка
Заборавена лозинка? Потсетување