1,800 €

Hitno se prodava

Референтен број
AP135138
Назив
Hitno se prodava
Варијанта на модел
Opel corsa c 1.0
Тип на автомобил
Convertible
Услови
Половно
Година
2006
Mileage
16000 km
Мењач
Мануелен
Погон
4WD
Мотор CC
1
Гориво
Бензин
Поставено
06.08.2019
Phone - Info
Дополнителни информации
Nov servis,cela godina registracija
телефон
Локација
Држава
Macedonia
Град
Gostivar
Адреса
Vrapçiste
Поштенски код
1238
  • 1945 Прегледи
Не сме во можност да ја најдеме бараната адреса (Macedonia, Gostivar, Vrapçiste, 1238) преку Google street view бидејќи нема податоци за таа адреса.
Одберете назив или кликнете "Друго" за да пратите коментари.
Вчитување.....
Дали сте сигурни дека сакате да го откажете извештајот?
Најави се
Корисничко име
Лозинка
Заборавена лозинка? Потсетување