1 €

Golf 4 tdi 1.9 diesel

Референтен број
AP357566
Назив
Golf 4 tdi 1.9 diesel
Услови
Половно
Година
1999
Mileage
215000 km
Мењач
Мануелен
Мотор CC
1.9
Коњски сили
81
Гориво
Дизел
Поставено
25.04.2019
Phone - Info
Дополнителни информации
Kolata e bi dobra sostojba
телефон
Локација
Држава
Macedonia
Држава Ниво 1
Tetovo
Држава Ниво 2
Tetovo
Град
Tetovo
  • 2242 Прегледи
Не сме во можност да ја најдеме бараната адреса (Macedonia, Tetovo, Tetovo, Tetovo) преку Google street view бидејќи нема податоци за таа адреса.
Одберете назив или кликнете "Друго" за да пратите коментари.
Вчитување.....
Дали сте сигурни дека сакате да го откажете извештајот?
Најави се
Корисничко име
Лозинка
Заборавена лозинка? Потсетување